bluecomx Yorum yapılmamış

Çağrı merkezleri bütün işletmelerin gözdesi haline geldikten sonra adını en çok duyuran hizmetler Dışkaynak çağrı merkezleri tarafından yapılanlar oldu. Bilindiği üzere çağrı merkezlerini dışkaynak üzerine geliştiren firmalar bu sayede önemli bir satış ve nakit akışına sahip oldular.

Dışkaynak çağrı merkezi hizmeti için siz de bluecom.com.tr ile görüşüp şirketinizin bu trendden mahrum kalmaması için ilk adımı atabilirsiniz. Peki nedir dışkaynak çağrı merkezleri? Her firma zamanın getirdiği yeniliklere ve teknolojik dönüşümlere uymak zorundadır, yoksa ayakta kalmaları asla mümkün olmaz.

Bundan 20-30 yıl öncesinin dev firmaları bugün kapılarına kilit vuruyorlar çünkü onların yerine daha hızlı ve daha etkin firmalar pazarda. Ayrıca bu firmalar kompakt iş yapmanın avantajlarının teknoloji sayesinde ne kadar verimli olabileceğinin de farkındalar.

Şöyle düşünelim, Amerika’daki çağrı merkezi sistemlerinin büyük bölümünün Hindistan üzerinden hizmet verdiğini biliyor muydunuz? Dış kaynak çağrı merkezleri ile ilgili en önemli hikaye işte burada yatmakta.

Siz bir acil durum hattını ya da yol yardımını aradığınızda sizden on binlerce uzaktan bir danışman sizi 10 kilometre ötedeki bir servise yönlendirebiliyor. İşte insanoğlunun ve teknolojinin en büyük birleşim noktası budur. Bilginin sınırsızlığı ve hızı artık dünyanın neresinde olduğunuzu ne iş yaptığınızı değersiz kılıyor.

Şaşırdınız değil mi? Oysa ki sizler de bunun benzeri bir teknolojiye çok kolaylıkla sahip olabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey bu konunun uzmanı olan Bluecom ile iletişime geçip dışkaynak çağrı merkezleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Biz son teknolojiye sahip merkezimizde en büyük gücümüz olan yetişmiş ve uzman personellerimizi sizler için hazır tutuyoruz. Sizin iş sürecinizdeki verimliliğinizi ve kalite proseslerinizi arttırabilmek için öncelikle gereken değerlendirme toplantılarını yapıp yol haritamızı çıkartıyoruz.

Sizlerin görüşleri ve bizim uzmanlarımızın birlikte hazırladığı bu CRM programları sayesinde özenle yetiştirilen personellerimiz sizlerin ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimleri karşılıyorlar. Size sadece oturup gelen raporları inceledikten sonra kendi işinizi nasıl geliştirebileceğinizi düşünmek kalıyor.

Unutmayın ki çözüm ortaklığı ile sağlanan dışkaynak çağrı merkezleri hem pazar payınızı hem de marka değerinizi doğrudan etkileyen bir sürecin ilk adımıdır.