Sosyal Medya Hizmetleri - Bluecom
0850 480 77 77
info@bluecom.com.tr
0850 480 77 77
info@bluecom.com.tr

Sosyal Medya Hizmetleri

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Hesap Takip ve Yönetimi

Sosyal medya hizmetlerinde hesap takip ve yönetimi oldukça önemlidir. Kurum ya da işletmenizin bağlı olduğu tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, müşteri ve takipçi yorumları markanızın dili doğrultusunda hızlı bir şekilde cevaplanarak takipçilerle olan iletişim bağının güçlü olması sağlanır.

Facebook, Google, Twitter, Instagram üzerinde kurumsal profillerinizin yönetimi sosyal medya hizmetleri tarafından sorunsuz bir şekilde yürütülmesi.

Markanız ile ilgili tüm paylaşımların ve şirket profillerinizin dışarıdan sizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde sizin adınıza yönetilmesi ve sizi en iyi şekilde ifade edebilmesi.

Gerekli düzenlemeler, kampanyalar, güncellemeler, paylaşımlar ve marka tanıtım çalışmaları ile takipçi sayınızı doğal yöntemler ile artırma ve markayı günden güne daha bilinir bir marka haline getirerek yaygınlaştırma.

Sosyal  medya üzerinden marka ve reklam yönetimi yaparak daha fazla kişiye ulaşmak.

Önemli günler için size özel içerikler oluşturarak markayı ön plana çıkartmak.

Hesap Analiz ve Raporları

Sosyal medya üzerinden verilen hizmetlerin ve satışların durumlarını aylık olarak kurum ya da işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamalarını yaparak size detaylı bir şekilde sunuyoruz ve sosyal medya üzerinden ne derece başarılı olduğunuzu görmenizi sağlıyoruz.

Takipçilerden gelen mesajlar ve yorumların analizlerini sizlere aktararak bilgi sahibi olmanızı ve takipçilerinizin yorumlarını, firmanız hakkında düşüncelerini bilmenizi sağlıyoruz.

Gelecek ay yorum ve mesajlar için neler yapılması gerektiğini sizlere sunarak çalışmalar sağlıyoruz.

Paylaşımlarınızı analiz ederek doğru kullanıcı kitlesine daha hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmeniz için yönlendirmeler de bulunuyoruz.

Profesyonel Moderatör Ekibi

Moderatörlerden yer alan profesyonel ekibimiz, sosyal medya platformları üzerideki tüm içeriklerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturur ve içeriklerin daha dikkat çekici olmasını sağlar.

Takipçilerden gelen tüm mesajlar ve yorumlar tarafımızdan sizin kurum ya da firmanız adına cevaplandırılarak müşteri ile iletişim bağını güçlendiriyoruz.

7/24 hizmet sunarak sizlerin en iyi geri dönüşümleri alabilmeniz için çalışmalar sağlıyoruz.

Dijital ortamda tüm platformlar üzerinde sizler için en iyi hizmeti sunabilmek adına mükemmel ve işinde uzman profesyonel bir ekibe sahibiz.

Top