bluecomx Yorum yapılmamış

Kurumsal kimlik oluşturma ve marka bilinci yerleştirme çalışmalarının en önemli adımı olan halkla ilişkiler ve müşteri ilişkileri yönetiminde kullanılan en önemli unsur Çağrı Merkezleridir. Her firma gerek kendi bünyesinde gerek dış kaynaklı çağrı merkezi kullanmaktadır. Çağrı merkezi altyapısı bu sürecin en önemli yapı taşıdır.

Çağrı merkezi altyapısı iyi şekilde planlanmayan ve süreçleri oluşturulmayan sistemler çökmeye mahkumdur. Bu çöküş aynı zamanda firmanın ve markanın Halkla ilişkiler ve Müşteri ilişkileri politikaları açısından da çöküşü getirir.

Uzun süren bir araştırma ve geliştirmeye sahip olmayan prosesleri etüt edilmemiş ve bilgi kaynaklı olmayan her çağrı merkezi firmalar için en büyük tehlike kaynağıdır. Özellikle inbound sistemlerde satış sonrası ya da teknik destek sürecinde yetersiz eksik hatta bazen yanlış bilgilendirme firmanın bütün imajını zedeleyeceği gibi müşteri tercih alışkanlıklarını da tamamen ters yönde tetikleyebilir.

Bluecom olarak bizler en önemli çağrı merkezi altyapısı olarak yetişmiş insan kaynaklarımızı, bilgi ve birikimimizi öne sunarız. Bunun yanında teknolojinin getirdiği en yeni, en hızlı ve en güvenilir ağı kurmak ve bunu ustaca işletmek bizim işimizdir.

Sizler de işyerinizin ve kurumunuzun markalaşma sürecinde dış kaynaklı çağrı merkezi ihtiyacınız için bizimle mutlaka görüşmelisiniz. Sizler için özel olarak hazırlanacak projeler ve bunları sevk ve idare edecek uzman personellerimiz sayesinde çalışmalarınız için ek hiçbir çaba sarf etmek zorunda kalmayacaksınız.

Evet günümüzde teknoloji çok önemli bir unsur, fakat bunu işletecek ve koordine edecek kalifiye personeliniz yoksa dünyadaki en iyi sistemi bile kursanız verimli çalışmayacaktır. Şirket içi düzenli eğitimler ve seminerler ile sürekli olarak insan kaynaklarımızı zirvede ve efektif tutmak şirket politikamızdır.

Doğru iş için çağrı merkezi altyapısı ile birleşecek en uygun personelin atanması. Bu personele iş ve iş akışı hakkında bütün eğitimlerin öğretilmesi ile alınacak sonuçların ne kadar şaşırtıcı ve verimli olduğuna inanamayacaksınız.

Sizlerin de geleceğe dönük politikalarınızda büyümek ve marka olmak hedefleriniz arasında ise Bluecom ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Birlikte başaracağımız yeni ve etkin iş programlarını konuşmak için sizleri bekliyoruz.