bluecomx Yorum yapılmamış

Müşteri hizmetleri müşterilere destek ve çözüm sunabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Firmalara bağlı çalışma sağlamakta olan müşteri hizmetleri satış, şikayet, öneri ve taleplere cevap verebilmek adına vardiyalı çalışma sistemi ile sürekli ulaşılabilirliği sağlamaktadır. Bazı firmalar ise VIP özel müşteri hizmetleri ile hizmet sunarak müşterileri bağlanma sürecinde bekletmeden hızlı bir şekilde yönlendirerek işlemleri çözümlemektedir. VIP özel müşteri hizmetleri normal müşteri hizmetlerine oranla daha hızlı işlem yapmakta ve çağrı bekleme süresini ortadan kaldırmaktadır. VIP özel müşteri hizmetlerinden faydalanmak için firmanın belirli bir kampanyalarına üye olma zorunluluğu yer alır aksi takdirde normal müşteri hizmetlerinden destek almaya devam edebilirsiniz.

VIP Özel Müşteri Hizmetlerinin Ayrıcalıkları

VIP özel müşteri hizmetleri bağlantı süresi beklemeksizin müşteri ile direk olarak iletişime geçmektedir. 7/24 sürekli ulaşılabilir durumda olan VIP özel müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi gibi görüşmelerde beklemeksizin ve zaman kaybı yaşamaksızın müşteri temsilcilerine hemen ulaşma imkanı sunmaktadır. Firmaların özellikle üst gelirli ve yüksek miktarda harcama yapan müşterilerine sunmakta olduğu VIP özel müşteri hizmetleri 7/24 her türlü şikayette ve sorunda anlık olarak çözüm üreterek işlem süresi beklemelerine son vermektedir.

VIP Özel Müşteri Olmak

Firmalar her müşterisine kusursuz ve kaliteli hizmet sağlamak için gerekli çalışmalar yapmaktadır. Ancak bazı müşteriler yüksek getirili harcamalar yaparak firmanın satışına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Bu gibi müşteriler firmalar için özel müşteri grubuna girmekte ve zaten kusursuz olan hizmeti daha da kusursuz yapabilmek için ayrı bir ilgi gösterilmektedir. Genel olarak müşteri temsilcilerine bağlanırken sesli yanıt sistemi üzerinden yönlendirmeler yapılarak bağlantı sağlanır. Bu da büyük bir zaman kaybına yol açarak müşterilerde strese neden olabilir. Firma gözünde özel olan bu VIP müşteriler için ayrı olarak hizmet sunmakta olan VIPmüşteri hizmetleri tuşlama ve bağlanma süresi gözetmeksizin müşterilerin çağrılarına anında cevap vermektedir. Müşteriye özel temsilci yani kişiye özel temsilci olarak nitelendirilmekte olan VIP özel müşteri hizmetleri tamamen diğer müşteri hizmetleri biriminden ayrı olarak hizmet sunmakta ve sadece VIP hizmet vermektedir.