bluecomx Yorum yapılmamış

Telekom sistemleri içerisinde yer alan bu uygulama müşterilerin sabit bir telefonu aradığında ve özellikle müşteri merkezleri bölümünde yaygın olarak kullanılan otomatik bir uygulama olmaktadır.

Kişiler, soruları ve sorunlarını çözüm bulmak adına bu arayışı gerçekleştirirler ve problemini gidermek için otomatik sekreter yardımı ile yönlendirilirler. En sonunda bilgi almanız için gerekli olan bölüme giriş yaparsanız. Müşteriniz daha fazla beklememesi için bu sistem sayesinde otomatik olarak bir sonraki uygun temsilciye yönlendirilir. Yani o sırada hizmet veremeyen müşteri temsilcisine ulaşılması sağlar. Bu müşterilerinizin memnun kalacağı bir yardım olması nedeni ile mutlak bir şekilde tercih edilmektedir.

Artık sizlerde kurumsal anlamda her türlü çalışmalarınızda fark yaratan biri olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bu yöntemleri sistemlerinize entegre etmek olacaktır. Neler yapabileceğiniz hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olmak için portalımızda yer alan diğer güncel yazılara da göz gezdirebileceğinizi yeri gelmişken ifade edelim. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.