bluecomx Yorum yapılmamış

Günümüzde kurumsal bir firmanın en büyük önceliklerinden biriside müşteri ilişkilerini başarılı biçimde kontrol altında tutmak olmalıdır. Müşteri çağrı merkezi kurmak işletmenizin hacmine göre değişen maliyetler olarak karşınıza çıkacaktır. Anlık olarak hizmet sunulacak müşteri sayısına ve görüşme sürelerine göre çağrı merkezi kurmak için gerek duyacağınız teknik alt yapı ve personel ihtiyaçları değişiklik gösterecektir.

Bu konuda biz Bluecom olarak sizlere kalıcı çözümler sunabiliriz. Uzman bir ekip tarafından koordine edilen ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak profesyonel çağrı merkezi hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bluecom 2002 yılından bu güne kadar profesyonel çözümler üreten bir firmadır. Müşteri çağrı merkezi kurmak için yapacağınız yatırım ve işletme maliyetlerinin çok daha altında rakamlar ile sizlere çözümler sunmaktadır.

Kurumsal ve marka kimliğinize yakışır biçimde sizlere hizmet sunacak ekibimiz alanında uzman ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Çağrı merkezi çalışanlarının işlerine hakim ve profesyonel bir yaklaşım çizmeleri çok önemlidir.

Sizlerinde bildiği gibi çağrı merkezleri sorun çözüm veya şikayet merkezi gibidir. Bu yüzden müşteri çağrı merkezi kurmak sorun veya şikayetlerin önce size ulaşarak çözüme ulaşması adınada çok önemlidir. Çağrı merkezi hizmetleri sunacak olan müşteri temsilcilerinin yeterli donanıma sahip olması, karşısındaki müşterinin psikolojisine göre hareket edebilmesi çok önemli detaylardır.

Çağrı merkezinde çalışacak olan personelin sizin telefondaki sesiniz olacağını aklınızdan çıkarmamamız gerekir. Doğru bir iletişim müşteriyi kazanırken, yanlış bir iletişim kaybedilmiş bir müşteri ve kötü referanslar demektir.

Biz Bluecom.com.tr olarak siz değerli işletmelere müşteri çağrı merkezi kurma maliyetleri ve işletme gider ve sorumlulukları için kalıcı çözümler sunuyoruz. Bizi arayarak öncelikli olarak kalitemizi görebilir ve firmanız için size sunacağımız tekliflerimizi inceleyebilirsiniz. Sizin talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda markanızı temsil edecek müşteri temsilcilerimiz ile size marka olma yolunda büyük bir avantaj sağlayacağımızı sizlerde göreceksiniz.

Bluecom kalitesi ile hizmet verdiğimiz müşterilerimiz günden güne artmakta ve aramıza yeni markalar katılarak bluecom ailesi büyümeye devam etmektedir. Müşterileriniz çağrı merkezimizi aradığı zaman sadece sizin kalitenize şahit olacaklar ve üçüncü bir firma ile iletişimde olduklarını asla anlamayacaklardır.