bluecomx Yorum yapılmamış

Günümüzde birçok alanda sanal hizmet dediğimiz call center yani çağrı merkezi gittikçe yaygınlaşmaktadır. Satış, satış sonrası destek, şikâyet gibi birçok konuda ve alanda hat açan çağrı merkezleri artık sınır tanımıyor.

Çağrı merkezinin artık hizmet verdiği bir alanda Fax on Demand (Faks İsteği). Milyonlarca müşteriye hizmet verecek olan bu proje sizi sadece bir telefonla bu dertten kurtarıyor. İstediğiniz dokümanı veya evrakı seçip vermiş olacağınız fax numarasına göndermiş olacaksınız. Sorunlarınızı ortadan kaldıran Fax on Demand (Faks İsteği) anlayışlı, kibar ve sizi bilgiyle yönlendiren çağrı merkezi müşteri temsilcileri tarafından eksiksizce karşılanacak.

Çağrı merkezini aradığınızda sizi bir müşteri temsilcisi karşılayacak, sizi istekleriniz doğrultusunda yönlendirdikten sonra aradığınız telefondaki tuşlarla dilediğiniz seçimi yapacaksınız. Daha sonrasında seçiminiz müşteri temsilcimiz tarafından onaylanacak ve yine aradığınız telefondan göndermek istediğiniz fax numarası istenecek. Fax numarasını da tuşladıktan sonra müşteri temsilcimiz işlemi onaylayacak böylelikle işleminiz sona ermiş olacaktır.

Makinelerde uğraşa son veren Fax on Demand (Faks İsteği)’ı deneyebilir, bir telefonla fax gönderebilirsiniz.