bluecomx Yorum yapılmamış

Yoğun bir iş temposuna sahipsiniz ama bir ofisiniz olması size sadece ayak bağı ve masraf kapısı mı oluşturuyor? O zaman sizlere sunacağımız çağrı yönlendirme ve sekreter hizmetleri sayesinde sizler de istediğiniz özgürlük alanına sahip olacaksınız.

Ya da tüm ülke çapına yayılmış bir ağa sahipsiniz ve her bölgeniz için aynı kalitede ve kalifiyede personel istihdam edemiyor musunuz? Bluecom.com.tr tarafından size özel olarak atanacak uzman personel ile bütün sekreterlik hizmetlerinizi hem yüksek kalitede hem de aynı standartta sağlayabileceksiniz.

Mevcut ofisinizde sadece telefonlara bakması için bir kişiyi istihdam etmek ilk başta sizlere çok masraflı gibi görünmeyebilir. Ama bu kişinin eğitim seviyesi, şirket içi ve sektörel bazlı düzenli eğitimleri alması, hastalık, işten ayrılma gibi durumlarda karşılaşacağınız maddi ve manevi kayıpları düşünün. Siz de fark edeceksiniz ki sanal sekreter uygulamasını tercih etmeniz için oldukça makul ve geçerli sebepler var.

Üstelik Bluecom.com.tr tarafından size atanacak sanal sekreter isterseniz 7/24 ofisinizin açık olmasını sağlayacaktır. Mesai saatleri dışında da bilgi akışını devam ettirecek ve mesai saatinde işe başladığınızda önünüzde detaylı raporlandırmanız hazır olacaktır.

Kullanmış olduğumuz çağrı merkezi yönetim sistemi sayesinde bütün çalışanlarımızın maksimum kalitede ve verimde çalışmasını sürekli olarak denetler ve sizleri de bu konuda detaylı olarak bilgilendiririz.

Çağrı sistemlerimizde otomatik olarak yapılan dağıtım sayesinde sizlerden gelen çağrılar uzman personelimize yönlendirilip, sizi en iyi şekilde temsil ederiz. Gelen her çağrı sizin onayınız ile oluşturulmuş özel bir algoritma içerisinde sonuçlandırılır ve %100 müşteri memnuniyeti amaçlanır.

Amacımız sadece sizin telefonlarınızı cevaplayıp not alıp size iletmek değil, sizin yerinize çözümler üretmektir. Bunun için hem sizlerin hem de bizlerin ortak çalışması ve bilgi birikimleri bir havuzda toplanıp en iyi sonucu elde etmek için bir yol elde edilene kadar çalışırız.

Çağrı yönlendirme hizmetleri ile siz de hem en ekonomik çözümleri elde edersiniz hem de şirket bütçenizi en etkili biçimde optimize edebilirsiniz.

Doğrudan hizmetinizin olmadığı bölgelerde yeni ofisler açmak için de en akıllıca yöntem Bluecom sekreter hizmeti kullanmaktır. Sanal sekreterler sayesinde bölgede kurulu bir ofisiniz varmış gibi rahatlıkla çalışabilir ve firmanızı temsil edebilirsiniz.

İşlerinizi de önünüzdeki detaylı raporlama ile yapıp bu sayede daha az personel ile daha çok bölgeye hakim olabilirsiniz.