bluecomx Yorum yapılmamış

Banka çağrı merkezleri sadece ülkemizde değil dünya üzerinde en çok çağrı alan noktalar olarak karşımıza çıkıyorlar. Müşteri sayılarının fazlalığı ve sundukları hizmetlerinin çeşitliliği sebebi ile çağrı merkezleri 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

Çağrı merkezlerinde pek çok tüketicinin şikayeti bekleme sürelerinden kaynaklanıyor. Kredi kartınızı kaybettiniz ve çalındığından şüpheleniyor iseniz ilk yapmanız gereken bankanızın çağrı merkezini arayarak konu ile ilgili bilgi vermeniz olacaktır. Banka çağrı merkezi, kartınınızın kullanıma kapatılarak hem sizin hemde bankanın zarar etmemesini için önlem almaktadır.

Banka çağrı merkezlerinde IVR Yapısı üzerinde dolaşıp durmadan canlı bir müşteri temsilcisine ulaşmak özellikle kartınızın kaybolduğu veya çalındığı anlarda çok önemlidir. Eğer hızla bir çağrı merkezi personeline ulaşamazsanız 10 dakika değil birkaç saniye içinde bile kredi kartınızı boşaltabilirler. Bankalar bu tarz durumlarda sorumluluk sahibi oldukları için çağrı merkezlerinde kayıp ve çalıntı durumunda hızla müşteri temsilsine ulaşabildiğiniz bir servisleri bulunmaktadır.

Banka Çağrı Merkezleri sadece kayıp çalıntı kart durumunda değil aynı zamanda banka hesaplarınız ile ilgili şüpheli işlemlerdede ilk başvuracağınız noktalardan biridir. Çoğu kez aynı dili konuşuyor gibi gözüksekte anlatım ve algı seviyesi olarak son derece farklı kültürden insanlara hizmet verilen banka çağrı merkezlerinin işi gerçek anlamda zordur.

Bluecom olarak çağrı merkezi ve çağrı merkezi personeli konusundaki profesyonel idari ve teknik kadromuz ile sizleri Banka Çağrı Merkezleri konusunda bilgilendirmeye çalıştık. Bugün en zor ve önemli çağrı merkezi hizmetlerinin başında gelen bankaların işlerinin kolay olmadığı ortada.

Tabi çağrı merkezi dendiği zaman ilk akla bankalar gelsede, hemen hemen her alanda çağrı merkezi hizmeti olan firmalar yer almaktadır. Bluecom olarak sizlere sunduğumu özel fırsatlar ile anahtar teslimi çağrı merkezinizi kurabileceğimiz gibi aynı zamanda sizin için çağrı merkezi hizmetimizde yer almaktadır.