bluecomx Yorum yapılmamış

Ürün satın alan müşterilere sunulan önemli ve gerekli hizmetler arasında saha denetim hizmetleri dikkat çekmektedir. Firmalar tarafından oluşturulan ekipler, müşteri adreslerini ziyaret ederek gerekli olan bakım, montaj çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Saha denetim hizmetleri, firma hizmet kalite standartlarını en üst düzeye taşımanıza ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamanıza yardımcı olan önemli bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır.

Bir ürünü satın alan müşterilerin memnun kalmasını, ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlamasını sağlamak için saha denetim hizmetleri aktif bir şekilde hizmet sunmaktadır. Gerekli bakım ve montaj çalışmalarının yanı sıra bazı arıza durumu gibi durumlarda da saha denetim hizmetleri tarafından sunulan hizmetler dikkat çekmektedir. Müşteri standartlarını yükseltmek ve firma güvenilirliğini artırmak için önemli bir hizmet olan saha çalışmaları, hedef kitle beklentilerini, ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmenize de yardımcı olmaktadır.

Saha Denetim

Tüm denetim hizmetlerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmenize imkan sağlayan saha denetim çalışmaları hem firma hem de müşteri açısından birçok önem taşımaktadır. Veri analizi ve raporlama çalışmaları ile firmanın saha durumunu yakından takip etmesini, bu doğrultuda hizmet ve ürün kalitesini daha üst standartlara yükseltmesini sağlayan saha denetim çalışmaları, firmanın müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarından haberdar olmasını sağlamaktadır.

Ziyaret planlamaları gerçekleştirerek gerekli gördüğü alanlara gerçekleştirdiği saha denetim çalışmaları ile müşterilerin ürün veya hizmet ile ilgili görüşlerini, isteklerini, şikayetlerini aktarma imkanı sağlamaktadır. Üstelik bakım ve montaj çalışmalarının hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak saha çalışmalarından en üst düzeyde verim sağlanmasına imkan tanınmaktadır.

Sahadaki denetim ve kontrollerin gerçekleştirilmesinden, bu alanda gerekli raporlama çalışmalarının yapılmasından sorumlu olan saha denetim hizmetleri, firmanın ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde hizmet sağlanmasını kolaylaştırmaktadır. Alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen bu saha denetim çalışmaları ile müşterilerin ürün ile ilgili yaşamış oldukları sorunlar, ürün kullanım ve işlevselliğinde yaşanan aksaklıkların erken dönemde tespit edilmesini kolaylaştırmaktadır. Böylece müşteri memnuniyetini artırma odaklı hizmet ve ürün kalitesi saha deneyimi sonucunda elde edilen veriler ile daha kolay bir hal almaktadır.