bluecomx Yorum yapılmamış

Çağrı merkezi kurulumunda en yüksek maliyet çağrı merkezinde kullanılan ekipmanlar oluşturmaktadır. Biz Bluecom olarak çağrı merkezi kurulumunda kullanılan ekipmanlar konusunda sizlere en kaliteli sistemleri en uygun maliyetler ile temin etmeye devam ediyoruz.

Çağrı merkezinde kullanılan ekipmanların özellikleri çok önemlidir. Doğru kalitede ve özelliklerde ürünler kullanılarak kurulum yapılan çağrı merkezlerinde iş performansı ve müşteri hizmet kaliteside aynı biçimde yüksek olacaktır. İşi şansa bırakmamak için Bluecom uzmanlığı ile çağrı merkezi ekipmanları konusunda hizmet alabilir sizler için anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu yapmamızı talep edebilirsiniz.

Çağrı merkezinde kullanılan ekipmanlar arasında en önemlisi bilgisayar sistemleridir. Kurulum için seçilecek olan bilgisayar donanımları çağrı merkezi hizmet kalitesinde doğrudan etkili olmaktadır. Sizlerinde bildiği veya şu an öğreneceği üzere çağrı merkezleri tarafından yapılan aramaların belli bir süre ile kayıtlı olarak saklanması ve gerekli durumlarda adli mercilere teslimi yasalar ile mecburi kılınmış durumdadır. Çağrı merkezlerin kullanılan ekipmanlar aynı anda hem görüşme hemde görüşme kaydı gerçekleştirme kapasitesine sahip olmak zorundadır.

Server ( Görüşmelerin yapılmasında ve kaydında kullanılan ana bilgisayar ) teknik donanım açısından en önemli olan donanımdır.

Çağrı merkezi ekipmanlarında ikinci el ürünler kullanılabilir mi ?

Çağrı merkezinde kullanılan ekipmanlar ikinci el bilgisayar sistemleri kullanılarakta imal edilebilir. Bu tarz bir çalışma yapılacak ise en önemli konu malzeme kalitesi ve genel durumu olacaktır. Bluecom olarak biz sizlere anahtar teslim çağrı merkezi kurulumunda destek vermeye devam ediyoruz. İstemeniz durumunda maliyetleri düşürmek adına çağrı merkezi ekipmanları sizin için ikinci el olarak temin edilerek kurulumda yapabilmekteyiz.

Çağrı merkezinde kullanılan ekipmanlar kadar önemli olan bir diğer konu ise ekipmanların doğru biçimde yapılandırılarak doğru yazılımlar ile kullanılmasıdır. Dünyanın en güçlü ve hızlı bilgisayarını doğru programlar ile doğru yapılandırmadığınız zaman sisteminiz stabil çalışmayacak belkide hiç çalışmayacaktır.

Bluecom olarak biz anahtar teslim sistem kurulumlarımız kadar kurulum sonrası servis ve desteklerimiz ilede sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezi kurulum fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır. Sizleride Bluecom kalitesi ile tanıştırmaktan büyük mutluluk duyacağız.