bluecomx Yorum yapılmamış

Çağrı merkezi ekipmanları kadar önemli olan bir diğer konu ise çağrı merkezi yazılımlarıdır. Bilgisayar sistemlerinin doğru yazılımlar ile kullanılması çok önemlidir. Sistem ayarlarının en iyi performansa göre optimize edilmesi ve çağrı merkezi kayıtlarının en iyi kalitede ama en düşük data seviyesinde saklanabilmesi çağrı merkezi maliyetleri açısından büyük önem taşımaktadır.

Çağrı merkezleri tarafından gerçekleştirilen görüşmelerin yasal mevzuat gereği uzun bir süre kayıtlı biçimde saklanması gerekmektedir. Gerekli durumlarda bu kayıtlara ulaşılarak dinlenmesi veya adli mercilere sunulması gerekebilir. Gün içerisinde bazen binlerce görüşme yapıldığı ve farklı call center personelleri tarafından gerçekleştirildiği düşünüldüğünde çağrı merkezi yazılımları ve doğru optimizasyonunda profesyonelliğin önemi bir kere daha anlaşılacaktır.

Çağrı merkezi yazılımları aynı zamanda kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerinin performansı içinde büyük öneme sahiptir. Doğru yazılımlar, doğru ağ yapısı ile kullanıldığı zaman ortaya performanslı bir çağrı merkezi çıkacaktır. Çağrı merkezinde yaşanacak en ufak aksilik aynı anda pek çok çağrı merkezi elemanının çalışmasını engelleyeceği gibi müşteri memnuniyeti açısındanda büyük öneme sahip olacaktır.

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı çağrı merkezi kurulumu konusunda profesyonel destek almak çok önemlidir. Bluecom olarak çağrı merkezi kurulumu, ekipmanları ve yazılımları konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Yılların kazandırmış olduğu tecrübemiz ile sizlere hizmet vermek bizim için çok önemli. Uzun yıllardır çağrı merkezi olarak müşterilerimize yaşattığımız konfor ve keyfi sizinde kendi müşterilerinize yaşatabilmeniz için elimizden gelen en yüksek performans ile sizlere yardımcı oluyor ve doğru yönlendiriyoruz.

Çağrı merkezi yazılımları konusunda da uzun yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile sizleri en iyi arayüze sahip ve stabil çalıştığına emin olduğumuz yazılımlar ile buluşturuyoruz. Firmanızın ihtiyaçlarına tam anlamı ile karşılık verecek olan ekipmanlar ve yazılımlar için tek yapmanız gereken bizi aramak ve teklif almak olacaktır.

Bluecom olarak aynı zamanda sizlerin müşterilerine özel çağrı merkezi hizmeti verdiğimizide belirtmek isteriz. Eğitimli ekibimiz alanında uzman yönetici kadromuz ve sektörün en iyi ekipmanları ile verdiğimiz hizmetlerimizde ödün vermediğimiz tek konu ise kalitemiz.