bluecomx Yorum yapılmamış

Çağrı merkezi kurma kararı aldınız ekipman ve yazılım aşamalarını atlattıktan sonra şimdi sıra çağrı merkezi personeli temini ve eğitimine sıra geldi. Çağrı merkezi personeli çağrı merkezleri için en önemli ihtiyaçların başında gelmektedir. Çağrı merkezinizde kullanacağınız tüm ekipmanlar veya yazılımlar çağrı merkezi personeli ile başarıya ulaşacaktır.

Bluecom olarak biz Çağrı merkezi kurulumu ve Çağrı merkezi ekipmanları konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra çağrı merkezi personeli eğitimi ve script oluşturulması konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezinizde sizin sesiniz ve firmanızın temsilcisi olarak olan Çağrı merkezi personeli sizlerin başarısı için en önemli faktördür.

Siz Çağrı merkezi kurulumu ve personeli gibi konular ile boğuşmak istemezseniz biz aynı zamanda sizlere çağrı merkezi hizmetide sunmaktayız. Firmamız sizi hiçbir sorun ile uğraştırmadan sizin çağrı merkeziniz gibi hizmet sunmaktadır. Sizin müşterilerinizden gelen aramalara cevap verilmesi dış aramaların gerçekleştirilmesi, tele pazarlama, tele anket çalışmaları gibi tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması firmamız tarafından profesyonel bir kadro ile sağlanmaktadır.

Günümüzde en önemli konulardan bir tanesi müşteri memnuniyeti çalışmalarıdır. Müşterileriniz için en önemli kriter soruları veya sorunları için karşılarında bir muhatap bulma kaygısıdır. Firma olarak markanızı büyütmenin ve kendinizi müşterilere kanıtlamanızın en hızlı ve kolay yolu onlara sunacağınız müşteri hizmetleridir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti anketleri, satış sonrası destek hizmetleri gibi konular günümüz pazarlamasında çok büyük öneme sahiptir. Bu hizmetleri müşterilerine sunmayan firmalar ise kaybetmeye mahkum olacaklardır.

Bluecom çağrı merkezi hizmetlerimiz ile sizde markanıza artı değer katabilir, müşteri memnuniyeti konusunda ön plana geçebilirsiniz. Yeni ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını tele pazarlama yolu ile yaparak hızlı bir satış ve pazarlama ivmesi kazanmanız mümkün.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz ile alakalı olarak bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermek için profesyonel kadromu ile 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.