bluecomx Yorum yapılmamış

Çağrı merkezi kurulumu ve işletme ile maliyetli bir çalışmadır. Çağrı merkezi kurulumunda ikinci el teknik ürünlerin talep edilmesi durumunda bu konudada sizlere hizmet sunabilmekteyiz. Çağrı merkezinizin müşteri kapasitenize uygun olarak teknik ekipmanlar ile donatılması ile hizmet kesintisi yaşamadan çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

İkinci El çağrı merkezi ekipmanları ile olsa bir çağrı merkezi kurulumu ve işletme maliyetleri yüksektir. Bu maliyetleri kurulum aşamasında aşağı çekmek konusunda bazı çalışmalar yapılabilir ama doğru planlanmayan bir çalışma ilerde daha yüksek maliyetler ile karşılaşabilirsiniz.

Bluecom olarak biz sizlere kısa vadeli değil uzun vadede sizi karlı çıkaracak çözümler sunmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezi ekipmanları ikinci el bile olsa sizin uzun vadede ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak olan teknolojiye uygun olarak seçiyoruz. Bu sayede sizlerin ilerde sorun yaşamamasını sağlıyoruz.

Çağrı merkezi ekipmanları yoğun kullanımı sebebi ile belli standartlarda olması gereken malzemelerdir. Bazen bir ses kartı veya bir bellek bile tüm çağrı merkezinin işleyişini sekteye uğratabilir. Bu yüzden profesyonel bir noktadan destek alınarak ekipmanların tedarik edilmesi ve bir araya getirilmesi çok önemlidir.

Çağrı merkeziniz ile vereceğiniz hizmetlerin kesintiye uğraması son kullanıcıya açıkalanabilecek bir sorun değildir. Bu yüzden alt yapınızın doğru kurulması büyük bir önem taşır. Sizin markanızın görünen yüzü olacak olan call center ile sizde kendi kalitenizi ortaya koymuş olacaksınız.

Çağrı merkezleri çoğu zaman 7/24 hizmet veren noktalardır. Bu yüzden ekipmanlar devamlı olarak çalışır durumdadır. Ekipmanların bulunacağı ortamlardaki sıcaklık, toz veya bazı etkenler sizin için büyük risk taşıyabilir. Bu yüzden Bluecom olarak sizleri doğru yönlendirmek ve sizlere destek vermek konusunda iddalıyız.

Bluecom kalitesi ile sizlere sunacağımız danışmanlık hizmetlerimiz sizi başarıya taşıyacaktır. Başarılı hizmetleriniz ise sizlere daha çok müşteri olarak geri dönecektir. İkinci el çağrı merkezi ekipmanları ile sizde maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.