Toplu Mail Gönderme Hizmetleri


Elektronik pazarlama ürünlerinizi internet elektronik ortamlarda pazarlama tekniklerine verilen isimdir. Özellikle son yıllarda internetin yaygınlaşması ve toplumun her kesiminde geniş kullanıcı kesimleri oluşturması sonucunda etkin pazarlama teknikleri ve satış kanalları arasında kendine kalıcı bir yer bulmuştur. Elektronik pazarlamanın en önemli kanallarından biriside toplu mail gönderme çalışmalarıdır.

Elektronik pazarlama için sadece web sitenizin olması yeterli değildir, bu web sitenizin hem doğru yapılandırılmış olması hem de müşteri çekmek için doğru kanalları kullanması gerekmektedir. Bu kanalları doğru kullandığınız zaman satış grafiklerinizde yükselişi sizde görebilirsiniz.

Toplu mail göndermek önemli bir pazarlama yöntemi olsada bu iş için kullanacağınız datadan tutun sunum şekline göre pek çok detay başarınızı etkileyecektir. Bir elektronik postanın açılarak okunması için öncelikle geldiği kaynak ve konu kısımlarının karşınızdaki kişinin ilgisini çekeceği biçimde yapılandırılması gerekir.

Göndereceğiniz toplu maillerin son kullanıcı ile etkileşime girmesi ve son kullanıcı tarafından açılarak okunması çok önemlidir. Doğru yapılandırılmamış bir elektronik posta size başarıdan çok zarar getirecektir. Toplu mail gönderimi için dikkat edilmesi gereken konuların başlıcaları aşağıdaki gibidir.

  • • Etkileyici bir inbox görünümü ( Gelen kutunuz da açılmaya değer bir posta olarak gözlenlenmesi )
  • • Doğru bir sunum yapısı ile doğru etkileşim yaratılması ( Elektronik postanızı son kullanıcıya açtırmayı başardınız ama son kullanıcıya doğru sunum yapabildiniz mi ? Renklerin kullanımından kelimelerin geçişine göre pek çok detay başarı ile başarısızlık arasındaki ince çizgiyi belirleyecektir. )
  • • Spam testi ( Göndereceğiniz elektronik postanın gelen kutusuna veya istenmeyenler klasörüne düşmesi ince ayarlara bağlı )
  • • Etkileşim butonları ( elektronik postanız ile etkileşime geçecek olan kullanıcıların tıklamasını istediğiniz butonlar doğru yapılandırılmalıdır. Bu sayede hedeflemeleriniz çok daha başarılı olacaktır )

Eğer siz tüm bu sorunlar ile uğraşmak istemiyor iseniz toplu mail gönderimi konusunda sizlere profesyonel hizmet veren Bluecom.com.tr hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bünyemizde bulunan alanında uzman ekibimiz ile sizlerin toplu mail gönderim işlemlerinde en yüksek başarı oranını yakalamasını sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.