Tele Pazarlama ve satış hizmetleri


Satmak istediğiniz bir ürüne sahipsiniz ama ürününüz özel bir ürün ve bire bir etkileşime ihtiyaç duyuyorsunuz, o zaman yapmanız gereken tek şey konusunda lider Bluecom.com.tr tarafından sunulan tele pazarlama hizmetlerinden faydalanmak olacaktır.

Çağrı merkezi hizmetlerimiz içerisinde yer alan tele satış hizmetimiz deneyimli kadromuz ve özenle seçilmiş bilgi bankamız yardımı ile sunulmaktadır. Birebir pazarlama dünya üzerindeki en etkili pazarlama teknikleri arasında yerini almış durumdadır. Bu sayede ürünüzü doğru kitleye ve doğru etkileşim ile sunma şansına sahip olursunuz.

Tele pazarlama konusunda oluşmuş olan bilgi bankamız sayesinde doğru kitleye ulaşmak ve ürün veya kampanyalarınızı sunmak bizim profesyonellik alanımızdır.

Tele satış çalışmaları sırasında hem marka ve ürününüzün doğru tanıtılması hem de özel kampanyanızın detayları konusunda kullanıcılar özenle ve dikkatle bilgilendirilmektedirler. Çağrı yönetimi sistemimiz ile yapılan bütün çağrılar düzenli olarak kayıt altına alınmakta ve talebiniz doğrultusunda müşteri değerlendirme sistemimize kayıt edilmektedirler.

Tele pazarlama çalışmaları ve hedeflerini içeren raporlama sizlere sunulmakta ve gerçekleşen satış rakamları ile birlikte dinamik olarak strateji güncellemesi yapılacaktır. Sizin talepleriniz doğrultusunda sipariş hattı veya sadece müşteri bilgilendirme aramalarını da aynı titizlik ve özenle sizlere sunabilmekteyiz.

Sipariş hattı kapsamında isterseniz size özel tanımlanmış olan Voip hatlarımız üzerinden bize gelecek çağrıları alıp en hızlı ve en doğru şekilde sizlere aktarım yapabilmekteyiz. Bu sipariş hatlarımızda üyelik sistemi ve ses tanıma teknolojisini kullanarak mevcut müşterilerinizin sisteme doğrudan giriş yapmalarını da sağlayabilmekteyiz.

Çağrı merkezi hizmetleri arasında tele satış çok özel bir öneme sahiptir. Ekinizinin başarısı ürün veya hizmetinizin başarısından çok daha önemli hale gelebilmektedir. Tele pazarlama hizmetlerimizde ilk önceliğimiz ekibimizin ürün ve hizmetleriniz konusunda yeterli bilgiye sahip olması ve doğru iletişim ile sizin hedeflerinize ulaşmasıdır.

Müşteri bilgilendirme çalışmalarında da yine sizlerin talepleri ve direktifleri ile oluşturulacak uzman kadromuz ve size tanımlanmış özel hatlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Mevcut bilgi bankanız ya da bizim sizlere sunacağımız bilgi bankası üzerinden seçilecek uygun kriterlerdeki hedeflere markanız, ürününüz ya da kampanyanız ile ilgili bilgi verilerek, dönüşler ile ilgili detaylı raporlama görüşme sırasında sistemimize anlık kaydedilip sizlere en kısa sürede iletilmektedir.