Sosyal medya yönetimi


Akıllı telefonların artışı ve internet alanındaki gelişmeler ile bize daha çok merhaba diyen Sosyal Medya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Önceleri kişisel sosyal medya hesapları ile büyüyen bu pazar, işletmelerinde sosyal medya üzerinde yerini alması ile çok ciddi bir büyüklüğe ulaştı. Bu büyüklüğün ortaya çıkardığı sosyal medya yönetimi ise başlı başına bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaya başladı.

Bu kadar çok sosyal medya hesabı arasından sıyrılarak ön plana çıkabilmek için ise ciddi bir rekabete kalkışmak veya profesyonel destek almak artık bir mecburiyet haline geldi. Bizim sizlere sunduğumuz profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetleri ile sizi bu kalabalığın içinden çıkararak görünür hale getiriyoruz. Bluecom olarak bünyemizde yer alan sosyal medya uzmanı kadromuz ile başarının kapılarını daha hızlı açma şansı veriyoruz.

Ne yazık ki pek çok firma sosyal medya yönetimi konusuda hakim olmadan, bu avantajların nimetlerinden faydalanmak için hazırlıksız ve bilinçsiz olarak kendilerini bu mecralara taşıdılar. Sosyal medya uzmanı gözetiminden uzak, yanlış stratejiler ve eğitimsiz çalışanlar sebebi ile onarılamaz hatalar ve skandallara imza attılar.

Sosyal Medya her ne kadar amatör insanların kendini eğlendirdiği yerler olarak görünse de aslında çok ciddi potansiyelleri olan ve doğrudan satış taktikleri için inanılmaz olanaklar sağlayan satış kanallarıdır. Sosyal medya yönetimi doğru yapıldığında sizlere marka olmanın ve yeni satış kanallarının kapısını açacaktır. Bu yüzden sosyal medya uzmanı gözetiminde bluecom olarak sizlere sunacağımız hizmetlerimizi inceleyiniz.

Bir taş sıradan insanın elinde sadece taş olarak kalırken, usta bir heykeltıraş aynı taştan bir sanat eseri yaratır. Aradaki tek fark bilgi yetenek ve bakış açısıdır. Siz de elinizdeki elması pırlanta yapabilecek bilgi, birikim ve uzaman kadroya sahip Bluecom ile Sosyal Medya yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Şirketinize uygun stratejiler ve içerikler ile beslenecek Sosyal Medya kanalları aynı zamanda bir harmoni ile birbirlerine bağlı ve eşgüdümlü çalışacaklardır.

  • Şirketinize uygun stratejiler ve içerikler ile beslenecek Sosyal Medya kanalları aynı zamanda bir harmoni ile birbirlerine bağlı ve eşgüdümlü çalışacaklardır.
  • Şirketinize uygun stratejiler ve içerikler ile beslenecek Sosyal Medya kanalları aynı zamanda bir harmoni ile birbirlerine bağlı ve eşgüdümlü çalışacaklardır.
  • Sosyal Medya Yol Haritası Çizimi ve Uygulaması
  • Sosyal Medya Konumlandırma Sosyal Medya Dinleme ve Raporlama

Bu ana başlıklar altında bütün sosyal medyada hem sizin hesaplarınız takip edilip geliştirilirken aynı zamanda rakipleriniz ve sizin adınızın geçtiği her içerik dikkatle ve özenle seçilip incelenecektir.

Bu raporlar ile sürekli güncellenen stratejilerimizin ana hedefi sizin marka yönetimi ve etkinlik politikalarınız olacaktır. Sizler ile ilgili yapılacak olumlu/olumsuz tüm yorumlar anında tespit edilip gerekli aksiyonlar ve raporlamalar tarafınıza bildirilecektir.

Bu sayede etkileşimde olmanın avantajı ile müşteri memnuniyeti ve marka güvenilirliği artacak müşterilerinizin size ve markanıza bağlılığı yükselecektir.

Sosyal Medya üzerinden aktif olarak yapılacak kampanya ve promosyon çalışmaları ile hem Sosyal Medya hesapları hem de şirket ana sayfası trafiğinin arttırılması sağlanacak ve bu kampanyaların etkileri dönüşüm oranları sizlere detaylı olarak raporlandırılacaktır.